Palmisano 2021 eräluettelot

Keskustelua kilpailuista

Valvoja: Ylläpitäjät

johkar
Viestit: 204
Liittynyt: 28.9.2009 8:07

Palmisano 2021 eräluettelot

Viesti Kirjoittaja johkar »

Tässä Palmisanon eräluettelot. Pdf-ladattavissa osoitteesta https://drive.google.com/file/d/1msl6Jy ... sp=sharing

34th Palmisano-kilpailu 2021 HV 100M

HV100M 5X5 LAUANTAI 24.7.2021, Houraatin ampumarata, Lohtaja
Alkaa klo 9.00 lämmittelykierroksella Starts 9.00 with warm-up

kilpailijan nimi seura pöytä pöytä
V nro L+K1+K2 K3-K5
shooters nr name club bench bench

1.ERÄ
1 Jorma Tikkanen HiMS 1 5
2 Mika Essel RMY 2 6
3 Janne Koskela LMS 3 7
4 Jarmo Jäppinen SSG 4 8
5 Timo Juntunen Vs-Va 5 9
6 Stefan Karlsson SWE 6 10
7 Eija Murisoja HaaAs 7 11
8 Kalevi Ylisirniö SKA 8 12
9 Marko Tanskanen NAS 9 13
10 Jarkko Taka-Aho RAM 10 14
11 Bo Petersson SWE 11 15
12 12 16
13 Jouko Turunen RaaA 13 17
14 Bo Lindström ÅLA 14 18
15 15 19
16 16 20
17 17 1
18 18 2
19 19 3
20 20 4

2.ERÄ
21 Marko Kallio HiMS 1 5
22 Kalevi Rajala SKA 2 6
23 Tuomo Nissilä LMS 3 7
24 Veli-Matti Orjala SKA 4 8
25 Janne Juntunen Vs-Va 5 9
26 Lasse Hällquist SWE 6 10
27 Risto Murisoja HaaAs 7 11
28 Veikko Kaarta KalMy 8 12
29 Janne Korhonen NAS 9 13
30 Jari Laulumaa SKA 10 14
31 11 15
32 12 16
33 Jaakko Mattila RaaA 13 17
34 Jonas Pettersson ÅLA 14 18
35 15 19
36 16 20
37 17 1
38 18 2
39 19 3
40 20 4

3.ERÄ
41 Markku Ahlava SKA 1 5
42 2 6
43 Mikko Erkkilä LMS 3 7
44 4 8
45 5 9
46 Daniel Madsen SWE 6 10
47 7 11
48 Jukka Kaarta KalMy 8 12
49 9 13
50 Jari Raudaskoski VamSa 10 14
51 11 15
52 12 16
53 Marko Palonen P-HA 13 17
54 Christoffer Andersson ÅLA 14 18
55 15 19
56 16 20
57 17 1
58 18 2
59 19 3
60 20 4

4.ERÄ
61 Veli Laine HMY 1 5
62 2 6
63 Matti Lukkarila LMS 3 7
64 4 8
65 5 9
66 Borne Gebing SWE 6 10
67 7 11
68 8 12
69 9 13
70 Jani Kangas KP-V 10 14
71 11 15
72 12 16
73 Leif Forsman ÅLA 13 17
74 Emma Forsman ÅLA 14 18
75 Tuomo Luhtio HiMS15 19
76 16 20
77 17 1
78 18 2
79 19 3
80 20 4

34th Palmisano-kilpailu 2021 HV 200M

HV200M 5X5 SUNNUNTAI 25.7.2021 Houraatin ampumarata, Lohtaja
Alkaa klo 9.00 lämmittelykierroksella. Starts 9.00 with warm-up

kilpailijan nimi seura pöytä
V nro
shooters nr name club bench

1.ERÄ
1 Jorma Tikkanen HiMS 9
2 Mika Essel RMY 10
3 Janne Koskela LMS 11
4 Jarmo Jäppinen SSG 12
5 Timo Juntunen Vs-Va 13
6 Stefan Karlsson SWE 14
7 Eija Murisoja HaaAs 15
8 Kalevi Ylisirniö SKA 16
9 Marko Tanskanen NAS 17
10 Jarkko Taka-Aho RAM 18
11 Bo Petersson SWE 19
12 Jani Kangas 20
13 Jouko Turunen RaaA 1
14 Bo Lindström ÅLA 2
15 3
16 4
17 5
18 6
19 7
20 8

2.ERÄ
21 Marko Kallio HiMS 9
22 Kalevi Rajala SKA 10
23 Tuomo Nissilä LMS 11
24 Veli-Matti Orjala SKA 12
25 Janne Juntunen Vs-Va 13
26 Lasse Hällquist SWE 14
27 Risto Murisoja HaaAs 15
28 Veikko Kaarta KalMy 16
29 Janne Korhonen NAS 17
30 Jari Laulumaa SKA 18
31 19
32 20
33 Jaakko Mattila RaaA 1
34 Jonas Pettersson ÅLA 2
35 3
36 4
37 5
38 6
39 7
40 8

3.ERÄ
41 Markku Ahlava SKA 9
42 10
43 Mikko Erkkilä LMS 11
44 12
45 13
46 Daniel Madsen SWE 14
47 15
48 Jukka Kaarta KalMy 16
49 17
50 Jari Raudaskoski VamSa 18
51 19
52 20
53 Marko Palonen P-HA 1
54 Christoffer Andersson ÅLA 2
55 3
56 4
57 5
58 6
59 7
60 8

4.ERÄ
61 9
62 10
63 Matti Lukkarila LMS 11
64 12
65 13
66 Borne Gebing SWE 14
67 15
68 16
69 17
70 18
71 19
72 20
73 Leif Forsman ÅLA 1
74 Emma Forsman ÅLA 2
75 3
76 4
77 5
78 6
79 7
80 8